5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Techniek Fotocollage
Afmetingen 52 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Hannes Postma - Kopje kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Kopje
Afmetingen 96 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - zeefdruk met aquarel ondergrond - Cobra kat- 1950/2003 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk met aquarel ondergrond - Cobra kat- 1950/2003
Afmetingen 21 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Ans Wortel - Naamloos kopen? Bied vanaf 150!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Naamloos
Techniek Gouache
Afmetingen 35.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ans Wortel - Als wandelaars die op weg zijn naar donker. kopen? Bied vanaf 175!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Als wandelaars die op weg zijn naar donker.
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Ans Wortel - Hopend op hulp van 'n voorouder tijdens 't opvoeden van een kind kopen? Bied vanaf 175!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Hopend op hulp van 'n voorouder tijdens 't opvoeden van een kind
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Ans Wortel - Naamloos kopen? Bied vanaf 175!
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Karel Appel - Gekleurde reliefdruk van een houtdruk met carborundum: ‘Tigre de papier’ - 1978 kopen? Bied vanaf 1895!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Gekleurde reliefdruk van een houtdruk met carborundum: ‘Tigre de papier’ - 1978
Techniek Carborundum
Afmetingen 77 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.895
Direct kopen
Corneille - 6 onderzetters kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 onderzetters
Afmetingen 1 x 9 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 720 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 990
Direct kopen
Anton Heyboer - Perenboom kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Perenboom
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jaap Stellaart - Abstract kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands Abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jeroen Henneman - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Verkeer in de stad' | 1988 kopen? Bied vanaf 200!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Verkeer in de stad' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Abstracte Compositie 1960 kopen? Bied vanaf 150!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Abstracte Compositie 1960
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 43 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jaap Hillenius - Handgesigneerde ets | 'Portret' | 1988 kopen? Bied vanaf 60!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Handgesigneerde ets | 'Portret' | 1988
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Koos van Vlijmen - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 55!
Koos van Vlijmen (1909-1989) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Koos van Vlijmen - Abstract kopen? Bied vanaf 45!
Koos van Vlijmen (1909-1989) Nederlands Abstract
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Karel Appel - Circus Poster - LAAC kopen? Bied vanaf 60!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Circus Poster - LAAC
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Armando - Kunstboek: The Berlin Years - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kunstboek: The Berlin Years - 1989
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Lucebert - De Hemelse Goedheid kopen? Bied vanaf 6500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands De Hemelse Goedheid
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 6.500
Direct kopen
Eugène Brands - abstract diertje kopen? Bied vanaf 2250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands abstract diertje
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Corneille - La Traviata kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Corneille - Rote exotische Katze der Südinseln kopen? Bied vanaf 590!
Techniek IJzer
Afmetingen 56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 590
Direct kopen
Ted Felen - Ecce Homo, To come or to stay away ? kopen? Bied vanaf 50!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Ecce Homo, To come or to stay away ?
Afmetingen 92 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Corneille - Birds cats kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Birds cats
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Corneille - De gele kat, 2002 kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat, 2002
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Corneille - Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Direct kopen
Corneille - Gesigneerd: Galerie Blanche lithografische poster, 1963 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gesigneerd: Galerie Blanche lithografische poster, 1963
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 49 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gerard Verdijk - Geometrisch. Figuren. kopen? Bied vanaf 59!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Geometrisch. Figuren.
Afmetingen 61 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Corneille - Tapijt Cobra 1951 - Zwart - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt Cobra 1951 - Zwart - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 295 x 200 x 2 cm (h x b x d)
€ 2.000
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 220 x 210 x 2 cm (h x b x d)
€ 1.800
Direct kopen
Gerrit Rietveld - Modellbausatz 1:6 Stuhl rot und blau kopen? Bied vanaf 120!
Gerrit Rietveld (1888-1964) Nederlands Modelbouwset stoel rood en blauw
Afmetingen 16 x 22 x 4 cm (h x b x d)
€ 120
Direct kopen
Jan Cremer - Provence kopen? Bied vanaf 389!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Provence
Afmetingen 73 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 389
Direct kopen
Pierre van Soest - insekten II (met lijst) kopen? Bied vanaf 925!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands insekten II (met lijst)
Afmetingen 66 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - handgesigneerde computerprint | 'Zonder titel' | Tweeluik kopen? Bied vanaf 400!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands handgesigneerde computerprint | 'Zonder titel' | Tweeluik
Techniek Computerprint
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Corneille - 'Don Carlos (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Don Carlos (mooi gelijst!)
Afmetingen 74 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Corneille - Wagons lits kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wagons lits
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Hannes Postma - Handgekleurde reliëf Ets - enig exemplaar (E.A.) "eternal nude" potloodgesign kopen? Bied vanaf 37!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Handgekleurde reliëf Ets - enig exemplaar (E.A.) "eternal nude" potloodgesign
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
herman de vries - Veritas Existentiale kopen? Bied vanaf 200!
herman de vries (1931) Nederlands Veritas Existentiale
Techniek Serie/Box
Afmetingen 44 x 31 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen