Armando - Armando - litho: confrontaties tussen potlood en papier (bomen) - Verkocht

Armando - litho: confrontaties tussen potlood en papier (bomen) kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - litho: confrontaties tussen potlood en papier (bomen) kopen? Bied vanaf 225!Armando - litho: confrontaties tussen potlood en papier (bomen) kopen? Bied vanaf 225!Armando - litho: confrontaties tussen potlood en papier (bomen) kopen? Bied vanaf 225!Armando - litho: confrontaties tussen potlood en papier (bomen) kopen? Bied vanaf 225!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van armando. Titel: Confrontaties tussen potlood en papier (bomen). Nummer: 18/25. Gesigneerd met potlood door armando rechts onder. Afmetingen: 40 x 30 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 87-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.

ZZZW

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland