Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Mooie “signature” Fahne op het titelblad van de catalogus voor een tentoonstelling in drie Duitse musea. De tekening heeft als opdracht “für Jacq” (?). De catalogus bevat 26 reproducties van olieverf “Fahne” schilderijen uit de periode 1980-1982. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 30cm x 21cm (catalogus), 21cm x 16cm (tekening, incl. opdracht)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor
in Amstelveen) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 31-5-2021 om 0:00 |
Eindtijd | 18-9-2021 om 20:15 |