Armando - Litho, Der Kopf Rot (Zeer groot!)

Armando - Litho, Der Kopf Rot (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 207,00

Andere items

Armando - Litho, Der Kopf Rot (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Armando - Litho, Der Kopf Rot (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Armando - Litho, Der Kopf Rot (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Armando - Litho, Der Kopf Rot (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen159 cm x 119 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/50

Zeer grote litho van Armando van maar liefst 159 x 119 cm, met zijn typische "Kopf" voorstelling. Gezien het formaat heeft ophalen de voorkeur, maar het werk kan ook per koerier geleverd worden.

Administratieve code:

QQSCH

Het werk is in goede staat alleen één klein vlekje in het blad en een lichte golving.

Dit item is verkocht voor 207,00

Starttijd:26-11-2019 om 10:16
Eindtijd:09-12-2019 om 23:00

Biedingen (19):

Prenthuis
9 dec. / 22:50
€ 207
Ruud28
9 dec. / 22:48
€ 197
Prenthuis
9 dec. / 22:43
€ 187
Aliesrt
9 dec. / 16:58
€ 177
Ruud28
9 dec. / 16:58
€ 174
Ruud28
8 dec. / 18:33
€ 167
Aliesrt
1 dec. / 21:09
€ 157
Ruud28
1 dec. / 21:09
€ 151
Ruud28
1 dec. / 18:28
€ 147
FVZ093
1 dec. / 18:28
€ 137
FVZ093
1 dec. / 13:32
€ 110
Kunstbedrijf
1 dec. / 13:32
€ 100
Kunstbedrijf
28 nov. / 15:51
€ 95
hebjeniet
28 nov. / 15:51
€ 85
Kunstbedrijf
27 nov. / 12:26
€ 75
FVZ093
27 nov. / 12:26
€ 65
FVZ093
26 nov. / 22:05
€ 26
Prenthuis
26 nov. / 22:05
€ 21
FVZ093
26 nov. / 13:05
€ 1