Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 - Verkocht

Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 kopen? Bied vanaf 250!
  • Co Westerik (1924-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1965
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 27/40
Ets van Co Westerik uit 1965. Titel: Thinking. Oplage: 27/40. Afmetingen blad: H65 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H17 x b21.5cm. Het werk is midden onderaan, met potlood gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd  Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
De voorstelling is in zeer goede staat. Lichte kreukels op de randen en een scheurtje links. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder het passe-partout.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00