Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Elyane Addari - Naakte vrouw liggend
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60 |
Bekend, uiterst herkenbaar werk van Co Westerik. Zeefdruk in zeventien (17!) kleuren op Economos Etching papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1979) en genummerd (41/60), in de steen gemonogrammeerd (W) en nogmaals gedateerd (79). In zeer goede conditie. Literatuur: Co Westerik Grafiek no. 98.
Afmetingen: 49cm x 39cm (blad), 25cm x 20cm (zeefdruk)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.