Co Westerik - westerik 78

Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 185!
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 185!Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 185!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren
Fraai werk van Co Westerik (1924-2018) in zeer goede staat.

Het werk is gesigneerd en genummerd.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:04-10-2022 om 14:11
Eindtijd:18-10-2022 om 21:47
Openingsbod € 185
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland