Co Westerik - zonder titel

Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC
Fraai werk van Co Westerik (1924-2018) in zeer goede staat.

Het werk is gesigneerd en genummerd.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:15-10-2022 om 11:21
Eindtijd:29-10-2022 om 22:52
Openingsbod € 210
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland