Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." - Verkocht

Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!
Kunstboeken

Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Artur Lundkvist Boek Femmes et oiseaux + ets "Et nous ne saurons jamais ..." kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1998
Techniek Hardcover
Afmetingen 21.5 x 13.5 cm (h x b)
Kunstenaarsboek van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), stichtend lid van de Cobra-groep met Karel Appel, Asger Jorn, Christian Dotremont, Constant, Jacques Doucet en later Alechinsky.

Hardback, cloth cover, rijk geïllustreerd door Corneille, 21,5 x 13,5 cm, 100 pagina's, 1998. In het Frans, in het Engels, in het Zweeds, GKM uitgaven. Zeer goede staat.

+ een bijzondere poëtische zeefdruk van een gekroonde vogel (Zelfportret van de kunstenaar?): "And we will never know what the wind wants", gesigneerd in de plaat, 2007: 22 x 15,5 cm. Zeer goede staat.
Stempel Atelier Corneille op de achterkant.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brussels, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00