Corneille - Boek met litho's - Minuit. - Verkocht

Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!
Prenten & Uitgaves

Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Boek met litho's - Minuit. kopen? Bied vanaf 500!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1984
Techniek Varia
Afmetingen 26.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Boek gesigneerd door Guillaume Corneille & Marie Casanova - Minuit (Middernacht)

Boekje met gedichten, geïllustreerd door Corneille. Serie van 8 originele litho's, waarvan 3 op een volle pagina, door Guillaume Corneille (1922-2010) in een boekje gedrukt in oplage van 99 exemplaren, edities "De l'Oreille Coupée", gedrukt op de persen Michel Cassé, uitgegeven in Parijs in november 1984.

 De exemplaren zijn op het laatste blad gesigneerd door de dichter en de schilder. Collectors item - Tekst in het Frans.

"Het was een avond van Venetië naar Parijs. De cello's van de stilte we hadden onze nachtvogels onze vorige levens aanwezig ..."

Portfolio samengesteld uit verschillende pagina's, in totaal 22 pagina's.

Afmeting: 26,5 x 24 cm.

Artist's copy - Provenance: Ateliercollectie van schilder Guillaume Corneille, stichtend lid van de COBRA-groep, met onder meer Karel Appel, Asger Jorn, Christian Dotremont, Jacques Doucet en later Alechinsky.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00