Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino - Verkocht

Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!
Kunstboeken

Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Boek " Corneille Today" + ets naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1978
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25.5 cm (h x b)
Pagina's 86
Mooi werk van de schilder op vrouwelijke naakten. Kavel bestaande uit
- De prestigieuze hardback editie
Corneille Aujourd'hui, door André Laude, GKM editions, 1978, hardback, 86 blz. 30,5 x 25,5 cm. Tekst in het Frans/Engels.
Met prachtige zeefdruk omslag.
Boek in zeer goede staat met breekbare band
+
- Une Eau Forte naar de Erotische Sonnetten van Pietro l'Aretino.
Uitgegeven door Proposte d'Arte Colophon, Belluno-Venezia.
Stempel Atelier Corneille op achterzijde - Kunstenaarsexemplaar EA
Commerciële oplage van 90 exemplaren
Perfecte staat.
Algemene afmetingen : 33 x 25 cm

De in Luik uit Nederlandse ouders geboren schilder Guillaume Corneille (1922-2010) was samen met Karel Appel, Asger Jorn, Christian Dotremont, Constant en later Alechinsky stichtend lid van de Cobrabeweging.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brussels, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00