Corneille - Corneille - the tie - 2 x litho - 1987 / 1991 - Verkocht

Corneille - the tie - 2 x litho - 1987 / 1991 kopen? Bied vanaf 1!
Bijzondere Uitgaves

Corneille - the tie - 2 x litho - 1987 / 1991 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - the tie - 2 x litho - 1987 / 1991 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - the tie - 2 x litho - 1987 / 1991 kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden

Ter gelegenheid van de opening van de vernieuwde Society Shops in de Van Baerlestraat bied ik u met bijzonder veel genoegen dit unieke werk van Corneille aan. Gesigneerd in druk door Ed Beer, algemeen directeur.

20 x 31 cm - 25 x 25 cm

in mintstaat

gesigneerd