Corneille - De Haan - houten puzzel - 1986 - Verzamelobject - Verkocht

Corneille - De Haan - houten puzzel - 1986 - Verzamelobject kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Corneille - De Haan - houten puzzel - 1986 - Verzamelobject kopen? Bied vanaf 1!Corneille - De Haan - houten puzzel - 1986 - Verzamelobject kopen? Bied vanaf 1!Corneille - De Haan - houten puzzel - 1986 - Verzamelobject kopen? Bied vanaf 1!Corneille - De Haan - houten puzzel - 1986 - Verzamelobject kopen? Bied vanaf 1!Corneille - De Haan - houten puzzel - 1986 - Verzamelobject kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1985
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33 x 29.7 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
De haan uit de serie "Images de bêtes

Afmetingen van puzzel: 33 x 29,7 cm - Afmetingen van doos: 48 x 42 cm.
Uitgegeven door GKM Siwert Bergström. Malmö. Zweden. [1986]
Verzamelobject - Puzzel die zeldzaam is geworden
30 stukjes
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 20,00