Prachtig groot formaat werk van Guillaume Corneille, een schilder geboren uit Nederlandse ouders, geïnspireerd door de kleuren van Matisse, Miro en Van Gogh.
Gedrukt op vellum papier van biologische hennep en vervaardigd in België. Natuurlijke pigmenten met gegarandeerde levensduur. Handtekening in de plaat.
Guillaume Corneille Officieel Archief - Schana B Editions - (stempel op achterzijde)
Geautoriseerde herdruk van 45 exemplaren van de originele litho.
Genummerde editie. Droogstempel van de edities - Waarschuwing: dit is een van onze laatste exemplaren!
Totale afmetingen : 76 x 101 cm
Perfecte staat.
Guillaume Corneille was een van de oprichters van de Cobra-groep, samen met Karel Appel, Asger Jorn, Christian Dotremont, Constant, Jacques Doucet en Alechinsky.
Beveiligde verzending