Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven.
Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1946 |
Techniek | Potlood |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22.5 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32.5 x 40.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brussels, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Brussels, België |
Starttijd | 7-12-2023 om 16:50 |
Eindtijd | 13-12-2023 om 21:15 |