een " schoenlepel" met illustraties van Corneille uit 1998 , de oplage
is slechts 250 exemplaren en er zijn er bijna geen meer beschikbaar .
en als toegift : een litho van een stropdas , door Corneille ontworpen voor de society shop .
Zie foto's
verzenden naar Nederland of Belgie : 10 euro . of afhalen in Maasmechelen
Goed
geen beschadiging
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België
€ 10,00
Naar Nederland
€ 10,00
€ 36,50