FA. (3)

Corneille - serveer en bbq-schaal

Corneille - serveer en bbq-schaal kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - serveer en bbq-schaal kopen? Bied vanaf 50!Corneille - serveer en bbq-schaal kopen? Bied vanaf 50!Corneille - serveer en bbq-schaal kopen? Bied vanaf 50!Corneille - serveer en bbq-schaal kopen? Bied vanaf 50!Corneille - serveer en bbq-schaal kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  quentin
FA. (1)

79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen1 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
2  prachtige schalen met afbeeldingen van Corneille. De doorsnede is 30 cm. Worden zorgvuldig verpakt aangetekend verzonden.

Sluit over 4d 4u 22m 30s
Huidig bod€ 50
Volgend minimum bod: € 60
ObjectlocatieDrouwenermond, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-06-2022 om 14:50
Eindtijd:03-07-2022 om 20:17
Cabrinha
24 jun. / 08:56
€ 50