Corneille - The Tie (prachtig gelijst) - Verkocht

Corneille - The Tie (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 65!
Prenten & Uitgaves

Corneille - The Tie (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 65!Corneille - The Tie (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 65!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1991
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Mooie zeefdruk van Corneille, the Tie, zeer stijlvol gelijst
Inclusief originele omslag en envelop .
Zilverkleurige lijst met zwarte passepartout

Binnen Nederland € 11,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00