Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS
Omschrijving
Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
2001
Afmetingen
20 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht
1080 gram
Gemerkt
Handgesigneerd
De hoogte van de twee koffiebekers is 8 cm. De doorsnede van de drie schaaltjes is 11,9 cm.
De doorsnede van de drie onderzetters is 10,4 cm. Eén onderzetter mist de beschermlaag, verder zijn alle onderdelen puntgaaf.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 25,00