Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS

Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!
Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 2001
Afmetingen 20 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1080 gram
Gemerkt Handgesigneerd
De hoogte van de twee koffiebekers is 8 cm.
De doorsnede van de drie schaaltjes is 11,9 cm.

De doorsnede van de drie onderzetters is 10,4 cm.
Eén onderzetter mist de beschermlaag, verder zijn alle onderdelen puntgaaf.

Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00