FA. (2)

Corneille - Vogeltjes stropdas

Corneille - Vogeltjes stropdas  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Socrates48

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1987
TechniekProefdruk
StijlAbstract
OnderwerpDieren
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De Society Shop gaf in 1987 de opdracht aan Corneille om een lithoprint te ontwerpen voor de vaste klanten als kerstcadeau. Hier zijn 500 van gemaakt en kosten toen 128 gulden per stuk. De kleurproeven zijn vernietigd na afloop

Zeer goede staat Altijd goed bewaard

Starttijd:08-07-2018 om 21:13
Eindtijd:22-07-2018 om 22:45
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland