Corneille - woman in the sky - Verkocht

Corneille - woman in the sky kopen? Bied vanaf 260!

Verkoopprijs: € 299,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - woman in the sky kopen? Bied vanaf 260!Corneille - woman in the sky kopen? Bied vanaf 260!Corneille - woman in the sky kopen? Bied vanaf 260!Corneille - woman in the sky kopen? Bied vanaf 260!Corneille - woman in the sky kopen? Bied vanaf 260!Corneille - woman in the sky kopen? Bied vanaf 260!

Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Corneille (1922-2010)
TypeBeeld / Object
Jaartal2004
TechniekAluminium
StijlAbstract
OnderwerpPortret
Afmetingen18.5 cm x 18.5 cm x 13.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage600
Prachtige mobile van corneille uit 2004
oplage nummer 98/600.
Zit nog splinternieuw in de doos met certificaat erbij.
Is nog nooit in elkaar gezet.
Fraaie zeefdruk op aluminium.

Nieuw in de doos.
Uiteraard kan dit werk verzonden worden.
Verzenden gebeurt aangetekend en verzekerd conform de waarde van dit fraaie werk

nvt

Dit item is verkocht voor 299,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2020 om 20:28
Eindtijd:19-12-2020 om 19:45
StanTeuben
13 dec. / 20:33
€ 260