Corneille - Unique

Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 20!
Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 20!Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 20!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1997
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Expressionistisch werk van Cobra-kunstenaar Corneille. Het werk is gedrukt op geschept papier en in zeer goede staat.

Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen.