Van dezelfde kunstenaarsgroep Federatie Kunstenaars Amsterdam
Omschrijving
Dick van Luijn (1896-1981)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1960
Techniek
Hout/Linosnede
Drager
Japans Papier
Stijl
Oriëntaals
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
57 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Kenmerkende kleuren linodruk van Dick van Luijn uit 1960: Berglandschap met sneeuwtoppen. Formaat druk: 33 x47 cm, incl. witrand: 46 x 57 cm. Potlood gesigneerd r.o. plus in de druk. Oplage 100/175. In prima conditie.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25