Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 19 x 32.8 cm (h x b) |
Passe-partout | 32.6 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 20-7-2021 om 20:35 |
Eindtijd | 30-7-2021 om 19:14 |