950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50/50 |
Litho van Eduard Flor. Nummer: 50/50. Jaar: 1967. Afmetingen werk: H70x b52 cm. Afmetingen voorstelling: H59.5 x b48cm. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Op de randen zitten wat kreukels en scheurtjes. In de voorstelling zitten ook wat kreukels. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 25-1-2020 om 17:38 |
Eindtijd | 31-1-2020 om 21:12 |