Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 10.5 x 14.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Harm Kamerlingh Onnes (15 februari 1893-20 mei 1985) was een kunstenaar uit Leiden. Hij maakte tekeningen, aquarellen, gouaches, linoleumsneden, olieverfschilderijen en keramiek.
Hij heeft ook ontwerpen gemaakt voor postzegels en glas-in-loodramen. Hij is vooral bekend van de kleine, humoristische karakterschetsen van het dagelijks leven.
Harm Kamerlingh Onnes was een oudoom van mijn moeder. Hij stuurde de familie elk jaar een afdruk van een linoleumsnede als kerstkaart.
Op de achterkant staat:
Prettige Kerstdagen en heel veel goeds voor je allen
wensen je
tante Titia & oom Harm
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Monnickendam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Monnickendam, Nederland |
Starttijd | 29-6-2021 om 13:50 |
Eindtijd | 22-10-2021 om 12:30 |