Harry van Kruiningen - Harry van Kruiningen: Litho, Snarenspel - Ingelijst - Verkocht

Harry van Kruiningen: Litho, Snarenspel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry van Kruiningen: Litho, Snarenspel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Harry van Kruiningen: Litho, Snarenspel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Harry van Kruiningen: Litho, Snarenspel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Snarenspel
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 66,5 cm x 51,5 cm (Beeld: 25 cm x 17 cm)
Oplage: niet genummerd
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Afhandeling:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQUT

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd16-1-2017 om 14:28
Eindtijd22-1-2017 om 14:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken