Jan Cremer - Litho: Koren Es- 1976 - Verkocht

Jan Cremer - Litho: Koren Es- 1976 kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Cremer - Litho: Koren Es- 1976 kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - Litho: Koren Es- 1976 kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - Litho: Koren Es- 1976 kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - Litho: Koren Es- 1976 kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - Litho: Koren Es- 1976 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEAP
Litho van Jan Cremer. Titel: Koren Es, met opdracht: Voor Klaas Hoek.  Klaas Hoek was een drukker (lithografie) die werkte voor Printshop Piet Clement (1970 - 1977). Jaar: 1975. Literatuur: Cremer grafiek/prints 1956 - 1998., blz 90.  Jaar: 1976. Nummer: EAP.  Afmetingen blad: H77.5 x b56.5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat.

Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-04-2020 om 15:28
Eindtijd:13-04-2020 om 19:36
BPM
10 apr. / 11:47
€ 225