Jan Sierhuis - De Kar

Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie werk van Jan Sierhuis.  Gesigneerd en genummerd.   U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdelijk gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50