Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw

Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Sierhuis (1928-2023)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 40
Fraaie lithografie van de Nederlandse Cobra-kunstenaar Jan Sierhuis (1928-2023) op geschept papier.

Gesigneerd, gedateerd 1997, genummerd 37/40, met stempel. Prima staat. Afmetingen 66x50.

Het werk wordt netjes verzonden in een stevige koker.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kessel lo, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 51,00