Jan Sierhuis - Litho - 1973

Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
  • Jan Sierhuis (1928-2023)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Litho
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 86/190
Litho van Jan Sierhuis. Jaar: 1973. Oplage: 86/190. Afmetingen blad: H77 x b55cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl.
Langs de randen zitten wat kreukels, met name rechts onderin de hoek
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 49,00