Jan Sierhuis - litho: Vrachtwagenchauffeur - 1995 - Verkocht

Jan Sierhuis - litho: Vrachtwagenchauffeur - 1995 kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - litho: Vrachtwagenchauffeur - 1995 kopen? Bied vanaf 70!Jan Sierhuis - litho: Vrachtwagenchauffeur - 1995 kopen? Bied vanaf 70!Jan Sierhuis - litho: Vrachtwagenchauffeur - 1995 kopen? Bied vanaf 70!Jan Sierhuis - litho: Vrachtwagenchauffeur - 1995 kopen? Bied vanaf 70!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/100

Litho van Jan Sierhuis uit 1995. Titel: vrachtwagenchauffeur. Nummer:14/100. Afmetingen litho: H51 x b65,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd

Linksboven zit in de hoek (witte gedeelte) een klein vouwtje. Deze valt bij inlijsting volledig onder de passe-partout.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50