Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 15.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
In goede staat , gezien de ouderdom. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland |
Objectlocatie | Culemborg, Nederland |
Starttijd | 24-11-2022 om 13:32 |
Eindtijd | 11-2-2023 om 11:06 |