Jan Wiegers - geen titel - Verkocht

Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 16.5 cm (h x b)
Incl. lijst38.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dateert uit de periode Davos. Met atelierstempel van Wiegers
Voorheen collectie Wienand Sengers
Goed , gezien de ouderdom van het werk
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland

ObjectlocatieCulemborg,  Nederland
Starttijd24-11-2022 om 13:40
Eindtijd8-12-2022 om 20:48
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken