Jan Wiegers - geen titel

Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 16.5 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dateert uit de periode Davos. Met atelierstempel van Wiegers
Voorheen collectie Wienand Sengers

Goed , gezien de ouderdom van het werk

Sluit over 2d 18u 22m 51s
Openingsbod€ 75
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 13:40
Eindtijd:08-12-2022 om 20:48