| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig gezicht op de Achterburgwal in Amsterdam van Jan Wiegers. De meest gezochte litho uit de reeks Schildersprenten uit 1947. Met potlood gesigneerd rechtsonder, en gedateerd (’47) en nogmaals gesigneerd linksonder in de steen. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 49cm x 40cm (beeld)
Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
| Transport | |
| Garantie | |