In opdracht geveild:
(5-5-1)
Aquatint (ets techniek) van Jan Wiegers. Op handgeschept papier.
Titel: Stilleven
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 32cm x 25cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: epreuve d'artist, met annotatie "voor Jan ...... (onleesbaar)"
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, aangetekend in een koker voor 15 euro. Afhalen in Amsterdam/Diemen zonder meerkosten. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: