| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets, potlood gesigneerd en gedateerd 1924 linksonder. E.A. en genummerd 5/5 rechtsonder.
Initialen en 24 in de plaat linksonder.
Beeldmaat 23,5 x 17,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 49 x 39 cm.
Jan Wiegers is geboren te Kommerzijl in 1893 en overleden te Amsterdam in 1959.
| Transport | |
| Garantie | |