In opdracht geveild:
Kleurenlitho van Jan Wiegers. Zeer mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Titel: Stadsgezicht
Jaartal: 1947
Afmetingen: 50cm x 40cm
Afmetingen lijst: 68cm x 58cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood onder het werk en in de druk gesigneerd.
Ingelijst: Ja
Oplage: Onbekend
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorgen is ook mogelijk voor 35 euro binnen Nederland (Muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).
Garantie:
Informatie: