Eugène Brands - Landschap bij dag
Eugène Brands - Landschap bij nacht
Willem Rasing - Herinnering aan EDITH PIAF
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1947 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Afmetingen | 63 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Conditie: Het werk is in goede staat. Er zit wat verkleuring langs de witte rand om het werk heen. Wat lichte kreukels langs de randen. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passe-partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.