Jan Wiegers - koolland - Verkocht

Jan Wiegers - koolland kopen? Bied vanaf 70!
Prenten & Uitgaves

Jan Wiegers - koolland kopen? Bied vanaf 70!Jan Wiegers - koolland kopen? Bied vanaf 70!Jan Wiegers - koolland kopen? Bied vanaf 70!Jan Wiegers - koolland kopen? Bied vanaf 70!Jan Wiegers - koolland kopen? Bied vanaf 70!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1923
Techniek Varia
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Afmetingen 19.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Een ongesigneerde ets van Jan Wiegers.
Bladgrote: 29 x 40 cm
Passe partout groot: 32 x 48 cm
Zeer Goed.
Binnen Nederland € 10,00