Jeanne Bieruma Oosting - de blauwe theepot - linosnede - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - de blauwe theepot - linosnede kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 175,00

Jeanne Bieruma Oosting - de blauwe theepot - linosnede kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - de blauwe theepot - linosnede kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - de blauwe theepot - linosnede kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - de blauwe theepot - linosnede kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - de blauwe theepot - linosnede kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - de blauwe theepot - linosnede kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 45 cm (h x b)
Lijst35 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Achter glas en passepartout, in een mooie aluminium lijst.
ConditieRedelijk

hersteld scheurtje midden links en rechts onder

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:05-09-2018 om 19:18
Eindtijd:18-09-2018 om 19:44
Biedingen (9)
Ger2616
07 sep. / 09:26
€ 175
Zonnemaire
07 sep. / 09:26
€ 165
Ger2616
07 sep. / 09:25
€ 155
Zonnemaire
07 sep. / 09:25
€ 145
Ger2616
07 sep. / 09:24
€ 135
Zonnemaire
07 sep. / 09:24
€ 125
Ger2616
07 sep. / 09:24
€ 115
Zonnemaire
07 sep. / 09:24
€ 105
Ger2616
06 sep. / 08:06
€ 50