Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1937
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 19.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
La Grotte, ets en aquatint 295x199mm op een blad velijn papier415x280mm met deel van een watermerk 'Johanne'. De ets draagt het monogram JO in de plaat linksonder en is gesigneerd in potlood rechtsonder. Linksonder in potlood de titel "La grotte". De prent is vrijhangend aangebracht op een steunblad onder een passepartout. Hij  is niet gedateerd maar moet gemaakt zijn in de Parijse periode zo rond 1937. De ets laat zien dat haar studie bij Stanley Hayter in Atelier 17 vruchten heeft afgeworpen. Jeanne beheerst de aquatint techniek volledig.  De vele nuanceringen van grijs geven de voorstelling een sprookjesachtige sfeer.  De prent is zeldzaam en ontbreekt in openbare collecties .

stikfout verbeterd

Dit item is verkocht voor 299,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2022 om 12:45
Eindtijd:11-08-2022 om 22:15
Biedingen (5)
debstra
11 aug. / 22:09
€ 260
Qogihs
11 aug. / 14:12
€ 240
MariaGeertruida
09 aug. / 21:55
€ 220
debstra
09 aug. / 21:55
€ 220
MariaGeertruida
05 aug. / 20:24
€ 200