Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 175!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 175!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 175!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 175!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig, karakteristiek stilleven door Jeanne Bieruma Oosting.  Reliëfets met aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en getiteld.  In uitstekende conditie.  Deze ets zit ook in de collectie van het Rijksmuseum.

Afmetingen: 57cm x 42cm (blad), 41cm x 30cm (beeld)

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd15-10-2020 om 16:37
Eindtijd26-10-2020 om 19:02
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken