Prachtig stilleven door Jeanne Bieruma Oosting, één van de mooiste werken die ik gezien heb van haar hand. Reliëfets met aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (9/20), en gemonogrammeerd in de plaat linksonder. In zeer goede conditie.
Deze ets zit ook in de collectie van het Rijksmuseum maar het hier aangeboden exemplaar is mooier door de prachtige blauwe gloed op de mosselschelpen:
https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-1972-284
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 41cm x 28cm (etsbeeld)