FA. (9)

Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint

Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!
Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  FransvD
FA. (10)

Lid sinds 2017
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Prachtig stilleven door Jeanne Bieruma Oosting, één van de mooiste werken die ik gezien heb van haar hand.  Reliëfets met aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (9/20), en gemonogrammeerd in de plaat linksonder.  In zeer goede conditie.

Deze ets zit ook in de collectie van het Rijksmuseum maar het hier aangeboden exemplaar is mooier door de prachtige blauwe gloed op de mosselschelpen:
https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-1972-284

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 41cm x 28cm (etsbeeld)

Wat nauwelijks waarneembare oxidatieplekjes in de marge, ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Sluit over 9d 5u 19m 54s
Huidig bod€ 345
Volgend minimum bod: € 365
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:22-06-2022 om 16:05
Eindtijd:04-07-2022 om 19:03
Biedingen (2)
Haesco
gisteren / 16:59
€ 345
MKW
23 jun. / 20:31
€ 325