Jeanne Bieruma Oosting
Geboren Leeuwarden, 5 februari 1898
Overleden Almen, 14 juli 1994
Adriana Johanna Wilhelmina (Jeanne) Bieruma Oosting (Leeuwarden, 5 februari 1898 – Almen, 14 juli 1994) was een Nederlandse aquarellist, beeldhouwer, etser, graficus, lithografe, illustratrice, glasschilder, kunstschilder, tekenares en boekbandontwerpster.
Als grafisch kunstenares is zij vooral na de Tweede Wereldoorlog bekend geworden.
Ze is met name bekend geworden om haar grafische werk, als een van de vernieuwers van de Nederlandse grafische kunst van de twintigste eeuw.
Prachtige linosnede van 2 karpers.
Gesigneerd rechtsonder met potlood met Jeanne Oosting.
Titel: "De Karpers"
Het werk is gevat in een goudkleurige aluminium lijst en kan rechtstreeks opgehangen worden.