Andere items van Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
Omschrijving
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Hout/Linosnede
Drager
Papier
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
49.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
75
Leuke handgesigneerde linosnede van Jeanne Bieruma Oosting.
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.
Goed
Kleine chip in rechtermarge (wanneer onder passepartout niet zichtbaar), wat lichte vingerbesmeuring in de randen (door het afdrukken?), licht vergeeld.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25