Jeanne Bieruma Oosting - zonder titel - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - zonder titel kopen? Bied vanaf 899!
Tekening / Aquarel

Jeanne Bieruma Oosting - zonder titel kopen? Bied vanaf 899!Jeanne Bieruma Oosting - zonder titel kopen? Bied vanaf 899!Jeanne Bieruma Oosting - zonder titel kopen? Bied vanaf 899!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeldzaam havengezicht door Jeanne Bieruma Oosting, dit werk behoort tot de beste 10% van haar oeuvre.
Conditie van het werk zeer goed, papier heeft wat vergeling.
Conditie van de lijst nieuwstaat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 21,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00