Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 - Verkocht

Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 kopen? Bied vanaf 85!
Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 kopen? Bied vanaf 85!Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 kopen? Bied vanaf 85!Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 kopen? Bied vanaf 85!Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 kopen? Bied vanaf 85!Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 kopen? Bied vanaf 85!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekLitho
DragerJapans Papier
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Een fraaie litho uitgevoerd op dun Japans papier, in de kenmerkende Jef Diederen stijl. Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 20 ex.

Dergelijke werken op dun Japans papier hebben doorgaans wat oneffenheden die tijdens het inlijsten vlak kunnen worden gemaakt.

Zie bij omschrijving de conditie.

Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 17:31
Eindtijd:13-08-2022 om 20:49
ArtAfficionado
13 aug. / 14:04
€ 85