Een fraaie litho uitgevoerd op dun Japans papier, in de kenmerkende Jef Diederen stijl. Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 20 ex.
Dergelijke werken op dun Japans papier hebben doorgaans wat oneffenheden die tijdens het inlijsten vlak kunnen worden gemaakt.
Goed
Zie bij omschrijving de conditie.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00