| Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
| Jaartal | 1987 |
| Techniek | Varia |
| Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex - 1987
Bijzondere fraaie lithografie van Karel Appel uit 1987 op Arches papier. Deze litho is afkomstig uit de zeldzame luxe editie van Noise, uitgegeven door Galerie Maeght. 37 x 27 cm. De oplage hiervan betreft 120 stuks. Prachtig ingekaderd met passe-partout: 55 x 45 cm
Verzekerde verzending met track en trace
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||