Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex - Verkocht

Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!
Prenten & Uitgaves

Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1987
Techniek Varia
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex - 1987

Bijzondere fraaie lithografie van Karel Appel uit 1987 op Arches papier. Deze litho is afkomstig uit de zeldzame luxe editie van Noise, uitgegeven door Galerie Maeght. 37 x 27 cm. De oplage hiervan betreft 120 stuks. Prachtig ingekaderd met passe-partout: 55 x 45 cm

Verzekerde verzending met track en trace

Binnen België € 11,00