Karel Appel - Bloem met blauwe ogen - Verkocht

Karel Appel - Bloem met blauwe ogen kopen? Bied vanaf 3500!
Beeld / Object

Karel Appel - Bloem met blauwe ogen kopen? Bied vanaf 3500!Karel Appel - Bloem met blauwe ogen kopen? Bied vanaf 3500!Karel Appel - Bloem met blauwe ogen kopen? Bied vanaf 3500!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1977
Techniek Hout
Stijl Modern
Afmetingen 48 x 48 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 300
Prachtig houten reliëf uit de « Schilderskist » van Karel Appel in 1977. Bloem met blauwe ogen.
Mooi kleurrijk werk met diepgang in typische Appel stijl en een aanwinst voor elke collectie.Galerijwaarde 5500-9500€.Op veiling in oktober 2016 haalde dit werk 7000€.Bieden vanaf 3500€.Gratis levering aan huis in België en Nederland.Veel succes met het bieden!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt 3500, België